אודותינו

ContactDeep

על סער וסשה מייסדי Deep Contact

סשה צ'רניבסקי

רוקדת וחוקרת תנועה כל ימי חייה. למדה שלל סגנונות מחול אותם היא משלבת בתנועותיה, החל מבלט קלאסי, מחול מודרני ועד ריקודי בטן. למדה פסיכותרפיה גופנית בשיטת אומניתרפי ומלווה דרך הגוף אנשים המעוניינים במערכות יחסים שלמות וטובות יותר. בוגרת קורס מדריכי קפוארה ואומנויות לחימה בוינגייט וחוקרת את היכולת להתפתח דרך התנגדות קשובה ועימות אוהב. מייסדת שיטת Deep Contact יחד עם שותפה ליצירה ולחיים, סער אוסטרייכר.

סער אוסטרייכר

אוהב לרקוד, לקפוץ וליפול, לרוץ מהר ולנמנם לאט, ולפעמים גם הפוך.

לשעבר רקדן בלהקת אדמה ומדריך בשומרי הגן, מייסד תנועת יערות המאכל, בוגר ISTA level 1,2&3, למד פסיכותרפיה גופנית בשיטת אומניתרפי ומפתח את שיטת Deep Contact יחד עם סשה.

חוקר תהליכי התפתחות גוףנפש והשפעתם על השדה החברתי-פוליטי באמצעות כלים מעולם המחול והקונטקט אימפרוביזציה. סופג השראה רבה מפסיכולוגיה יונגיאנית, פילוסופיה אינטגרלית, ענני סערה וסרטים מצויירים.

מתוך אמונה ביצירת קהילה מתרחבת הצוות גדל עם מורים נפלאים שחולקים את הדי אן איי של Deep Contact

הצוות

עידו מרון

"הקונטקט מאפשר לי לפגוש את עצמי דרך האחר, לתרגל הקשבה ולהיות ביחד בדרכים חדשות ומפתיעות"  

עידו אוהב לזוז, עם מוזיקה ובשקט, בסטודיו ובטבע, עם עצמו ועם אנשים. בוגר התכנית למחול תנועה וריפוי באדמה, מצפה רמון, בוגר הסדנה להכשרת רקדנים של ורטיגו, ירושלים. רקד והופיע בלהקת המחול של תמר לרנר, ובהפקות תאטרון-מחול לילדים של הלהקה הקיבוצית ושל תיאטרון הקיבוץ.

רוני מגדל קשת

"חייה תנועה והתנועה חייה בי. מאמינה בכל ליבי בכוחו המעצים והמרפא של הריקוד"

רוקדת בסטודיו ומחוץ אליו כל החיים. בוגרת מסלול דו-שנתי בסדנא למחול בגליל, בעלת BA בעו"ס ו-MA בטיפול בתנועה. מנחה סדנאות בנושאי מין, מגדר ומחזוריות. רקדנית בהפקת תאטרון-מחול עצמאית, מורה לקונטקידס ולמגוון סגנונות מחול ומנחת סדנאות תנועה וחקירת גופנפש.

רותם רם

"הריקוד זה אחד הדרכים הכי ישירות עבורי לחיבור פנימי ולמדיטציה עמוקה. מאפשר לי ביטוי עצמי ותקשורת פשוטה עם העולם"

רותם למדה והנחתה תנועה מדיטטיבית בתאילנד DANCEmandala, Connective Dance וסדנאות תנועה בטבע. בוגרת המסלול השנתי 'הסדנא למחול' בקיבוץ עמיר ובוגרת קורס הכשרת מורי אימפרוביזציה של אילנית תדמור.

מנדי מיכאלי

"הקונטקט בשבילי הוא שער להנאה פשוטה דרך הגוף ולחיבור עמוק שלי פנימה ורגישות החוצה דרך הנוכחות ברגע הזה, במפגש פתוח עם אחר.ת."

מטפלת גוףנפש בשילוב תרפיות מגע ועבודה אנרגטית ממזרח ומערב, ובדגש על החזרה למכניקה בריאה בתנועה ולימוד ההקשבה לאיתותי הגוף.
מובילה מרחבי תנועה חופשית וסדנאות מגע מודע.
מתרגלת נשימה מעגלית, יוגה, וג׳אגלינג, מטפסת על עצים, נעה לרוב בדילוגים ורוקדת בחופשיות מהבטן, בכל מקום וזמן כשמתעורר הצורך.

הצצה לריקודים שלנו:)

כתבו עלינו:)

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן